Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2019-03-15 Beseda so spisovateľkou Janou Pronskou

Foto z besedy so spisovateľkou spojená s prezentáciou vlastných autorských diel – historickej beletrie Jany Pronskej na podvečernej akcii v rámci podujatia „Marec mesiac kníh“ v obci Betliar dňa 15.03.2019 v miestnej knižnici v kultúrnom dome v Betliari.

Dátum vloženia: 19. 7. 2019 21:42
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 7. 2019 21:54
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 29
TÝŽDEŇ: 1157
CELKOM: 437513

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19