Profil verejného obstarávateľa

V súlade s ustanoveniami § 7 ods. 1 písm. b) zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní   a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon") je obec Betliar verejným obstarávateľom.

Identifikačné údaje verejného obstarávateľa:

Verejný obstarávateľ: Obec Betliar

Sídlo:                             Šafárikova 67, 049 21 Betliar

Štatutárny zástupca:  Ing. Ľubomír Zatroch, starosta obce

IČO:                               00 328 103

DIČ:                               2020961184

Bankové spojenie:      VÚB a.s.

Číslo účtu IBAN:         SK65 0200 0000 0000 2022 9582

Kontaktná osoba:       Ing. Ľubomír Zatroch, starosta obce

Tel. kontakt:                058/7983 114, 0905 854 884

E-mail:                          obec.betliar@stonline.sk

Oznámenie o zadávaní podlimitných zákaziek bez využitia elektronického trhoviska, oznámenie o zadávaní nadlimitných zákaziek a ďalšie informácie týkajúce sa verejného obstarávania obec zverejňuje na webovom sídle obce www.obecbetliar.sk a v profile verejného obstarávateľa zriadenom na internetovej stránke www.uvo.gov.sk.Verejným obstarávaním podľa uvedeného zákona sú postupy, ktorými sa zadávajú zákazky na dodanie tovaru, zákazky na uskutočnenie stavebných prác, zákazky na poskytnutie služieb, súťaž návrhov, zadávanie koncesií na stavebné práce a zadávanie koncesií na služby a správu vo verejnom obstarávaní.  Zákon upravuje pravidlá postupu verejného obstarávania pri zadávaní nadlimitných a podlimitných zákaziek.