Oznámenie o funkciách a majetkových pomeroch

V zmysle ústavného zákona NR SR č. 357/2004 Z. z.  o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov je každoročne starosta povinný podať majetkové priznanie. Verejný funkcionár je povinný do 30 dní odo dňa kedy sa ujal funkcie podať majetkové priznanie a počas výkonu funkcie vždy do 30. apríla každého kalendárneho roka podať písomné oznámenie alebo majetkové priznanie za predchádzajúci kalendárny rok. Majetkové priznanie sa predkladaná komisii obecného zastupiteľstva. Komisia je povinná zverejniť na webovom sídle obce doručené oznámenia funkcií, zamestnaní, činností a majetkových pomerov verejných funkcionárov (po zohľadnení údajov, ktoré sa nezverejňujú v zmysle ochrany osobných údajov) v termíne do 30.4. aktuálneho roka.

Majetkové priznania starostu

Majektové priznanie starostu obce Betliar za rok 2020 (3.07 MB)

Majektové priznanie starostu obce Betliar za rok 2019 (3.08 MB)

Samospráva