Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2018-12-29 Vianočný šachový turnaj

Foto galéria z 19. ročník otvoreného Vianočného šachového turnaja Betliar 29.12.2018

V kultúrnom dome v Betliar sa 29.12.2018 uskutočnil v poradí už 19. ročník otvoreného Vianočného šachového turnaja na ktorom sa zúčastnilo 34 hráčov šachových klubov a oddielov z okresov Rožňava, Revúca a Rimavská Sobota. Na prvých troch miestach sa umiestnili každoročný účasníci turnaja: 1. Oldřich Wenke, 2. Tomáš Ligárt a Ján Rogos st. Organizátormi turnaja boli Šachový oddiel TJ Tatran Betliar a Obec Betliar. Riaditeľmi turnaja boli Ing. Miroslav Ciberaj a Mgr. Katalin Engel.

Výsledková listina

Dátum vloženia: 2. 1. 2019 22:35
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 1. 2019 23:05
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 31
TÝŽDEŇ: 1159
CELKOM: 437515

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19