Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2018-12-06 Ustanovujúce zasadnutie OZ

Dňa 6.12.2018 sa uskutočnilo v Kultúrnom dome v Betliari ustanovujúce zasadnutie novozvoleného Obecného zastupiteľstva obce Betliar po komunálnych voľbách 10.11.2018. Na tomto slávnostnom zasadnutí novozvolený starosta obce Ing. Ľubomír Zatroch zložil zákonom predpísaný sľub starostu obce. Rovnako zvolení poslanci obecného zastupiteľstva Mgr. Jarmila Žúdelíková, Branislav Lux, Ing. Helena Elexová, Marián Skupeň, Marian Feješ, Bc. Petra Plačková a Ing. Jozef Ďurán zložili zákonom predpísaný sľub poslanca obecného zastupiteľstva. Zvoleným poslancom srdečne blahoželáme.

Dátum vloženia: 9. 12. 2018 16:25
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 12. 2018 16:55
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 32
TÝŽDEŇ: 1160
CELKOM: 437516

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19