Rýchly výber - Slovenská pošta

pošta

Pobočka Slovenskej pošty v Betliari umožňuje hotovostný výber z rôznych platobných kariet

Vážení občania, chcete si vybrať peniaze zo svojej platobnej karty napriek tomu, že v našej obci nie je bankomat? Využite Rýchly výber, novinku na pobočkách Slovenskej pošty. Rýchly výber je služba, ktorá Vám umožní vybrať si peniaze z Vašej platobnej karty. Stačí si na poštu priniesť platobnú kartu akejkoľvek banky a platný doklad totožnosti. Poplatok je už od 1,80 €.

Ako funguje RÝCHLY VÝBER?

• občan si vyberá peniaze zo svojej platobnej karty ľubovoľnej banky podobne ako z bankomatu na každej priehradke Slovenskej pošty,
  • na pošte predloží platobnú kartu, platný doklad totožnosti a oznámi sumu, ktorú si chce vybrať,
  • poplatok je už od 1,80 € za výber do 100 €, čo je spravidla menej ako poplatok za výber z bankomatu inej ako vlastnej banky,
  • službu poskytuje spoločnosť SPPS, a.s. v úzkej spolupráci so Slovenskou poštou, a.s.

Otváracie hodiny na pošte v Betliari

pošta

20210506_155324.PDF