Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Vážení spoluobčania a susedia,

Vzhľadom k súčasnej situácii, viac ako inokedy, všetci potrebujeme aktuálne informácie. Obstarali sme pre Vás inteligentnú aplikáciu do mobilných telefónov a tabletov. Jedná sa o mobilnú aplikáciu V OBRAZE. Dúfame, že Vám táto aplikácia uľahčí orientáciu v aktuálnom dianí nie len v našej obci a ušetrí Vám čas.

O čo ide a čo aplikácia dokáže?

Pomocou tejto aplikácie môžete dostávať všetky aktuálne informácie z našich webových stránok priamo do svojich mobilných telefónov a tabletov. Na novú správu Vás upozorní notifikácia. Aplikácia Vám prináša prehľad aktualít z webu našej obce, upozorní vás na novo vložené správy, dozviete sa včas o pripravovaných akciách, môžete si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty zverejnené na úradnej tabuli.

Do aplikácie sa nemusíte registrovať, neposkytujete žiadne osobné údaje.

Čo potrebujete k aktivácii aplikácie?

• Inteligentný telefón alebo tablet s operačným systémom Android či iOS
  • prístup na internet

Kde si môžete aplikáciu stiahnuť?

google-play-download
kód

app-store-download
kód

Ako máte postupovať?

• stiahnete si aplikáciu do inteligentného telefónu
  • vyberte možnosť pridať obec
  • vyberte obec, ktorú chcete sledovať

Aké informácie v aplikácii nájdete?

• aktuality
  • záznamy z úradnej tabule obce
  • pozvánky na kultúrne a športové akcie obce
  • fotogalérie