Potulky S paličkami betliarskymi cestičkami 13.4.2019

Kedy: 13. 4. 2019 9:00 - 13:00

Kde: Obec Betliar

potulky s paličkami

Pozvánka na potulky S paličkami betliarskymi cestičkami s trénerkou Katkou Vargovou z klubu Nordic Walking Dobšiná

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (nordic walking)

Obec Betliar Vás pozýva na úvodné stretnutie a nácvik základov Nordic Walkingu s trénerkou Katkou Vargovou z klubu Nordic Walking Dobšiná so zrazom v sobotu 13.4.2019 o 9,00 pri Kultúrnom dome v Betliari. Počet účastníkov je limitovaný, preto sa prihláste vopred na Obecnom úrade v Betliari do 11.4.2019

Na Vašu účasť sa tešia členovia Komisie kultúry, vzdelávania, sociálnych veci, mládeže a športu Obecného zastupiteľstva v Betliari.

Pozvanka_s_palickami.JPG
Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 121,7 kB