Kalendár zvozu odpadu 2020

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google play

App store

Anketa

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
3046
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 6
DNES: 117
TÝŽDEŇ: 1169
CELKOM: 343121

Navigácia

Obsah

Návšteva prezidenta Andreja Kisku v Betliari

V rámci svojej pracovnej cesty na Gemeri prezident SR Andrej Kiska poctil svojou návštevou aj našu obec, kde sa 25.09.2015 popoludní o 14,30 hod. stretol s občanmi a volenými zástupcami našej obce. Prezidenta privítali starosta obce Ľubomír Zatroch a poslankyňa OcZ Mgr. Erika Jergová a s básňou o rodnej reči žiaci Základnej školy v Betliari. Pán prezident v besede s volenými zástupcami obce sa živo zaujímal o obyvateľov obce, chcel počuť o súčasných problémoch a perspektívach Betliara. Pán Andrej Kiska urobil zápis do Pamätnej knihy obce, ktorá je prístupná v prípade záujmu k nahliadnutiu na obecnom úrade. Následne mu starosta obce odovzdal malý dar vrátane monografie Betliar. Obraz venoval prezidentovi aj náš výtvarník Milan Kostúr, ktorý je tiež rodákom spod Tatier.
Po ukončení krátkeho stretnutia sa Andrej Kiska prihovoril k občanom na verejnom priestranstve pred budovou obecného úradu a následne odišiel na prehliadku kaštieľa.