Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2020-05-30 stavanie mája na Rusadle

Fotogaléria z tradičného stavania mája na Rusadle v máji 2020 pri malom parku pred obecným úradom. Z dôvodu proti pandemických opatrení sa v máji 2021 podujatie neuskutočnilo, máj však postavený bol a to zamestnancami sociálneho podniku, za čo im patrí poďakovanie.

Dátum vloženia: 22. 5. 2021 18:47
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 5. 2021 19:21
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 50
TÝŽDEŇ: 1178
CELKOM: 437534

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19