Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2019-10-24 Deň úcty k starším

Fotogaléria z podujatia konaného z príležitosti Mesiaca úcty k starším 24.10.2019. Z dôvodu vykonanávania stavebných prác v kultúrnom dome v Betliari sa podujatie ukutočnilo v náhradných priestoroch - v reštaurácii Havesta Betliar s obmedzeným počtom účastníkov, kde boli pozvaní len jubilanti, výbor ZO JDS a spevácka skupina pri ZO JDS. Program spestrili deti Materskej školy Rosnička Betliar.

Dátum vloženia: 20. 10. 2020 0:34
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 10. 2020 1:28
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 43
TÝŽDEŇ: 1171
CELKOM: 437527

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19