Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

2019-03-01 Výročná členská schôdza ZO JDS Betliar

Fotogaléria z výročnej členskej schôdze Základnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska v Betliari konanej 1.3.2019 v kultúrnom dome v Betliar. Na rokovaní sa zúčastnili aj členovia partnerskej organizácie ZO JDS vo Svite. Po ocenení aktívnych členov v programe vystúpil spevácky zbor členov ZO JDS Betliar a harmonikárka Vlasta Bujnovská.

Dátum vloženia: 5. 3. 2019 12:39
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 3. 2019 12:47
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 49
TÝŽDEŇ: 1177
CELKOM: 437533

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19