Zverejnenie dokumentov na pripomienkovanie

Obecný úrad v Betliari zverejňuje návrh Záverečného účtu obce za rok 2017, ktorý sa bude schvaľovať na zasadnutí OZ 14.5.2018

Informácie k predkladaniu pripomienok

Fyzické  a právnické osoby môžu v zmysle ods. 4 § 6 zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov uplatniť pripomienky k návrhom v písomnej forme, ústne do zápisnice na obecnom úrade alebo elektronicky na adrese obec.betliar@stonline.sk.

Pripomienkou môžu osoby navrhnúť nový text, jeho zmenu, spresnenie alebo vypustenie pôvodného textu. Z pripomienky musí byť zrejmé, kto ju predkladá. Inak navrhovateľ nemusí na pripomienku prihliadať. Ak nie sú pripomienky zdôvodnené, nemusí na ne obec prihliadať.

Dňom vyvesenia začína plynúť desaťdňová lehota, počas ktorej môžu fyzické a právnické osoby uplatniť pripomienku.

Návrh Záverečného účtu obce Betliar za rok 2017

Zaverecny_ucet_obce_Betliar_2017.pdf