Zberateľská akcia v Betliari

euro zero

28.11.2020 začal v pokladnici SNM - Múzea Betliar predaj zberateľskej eurobankovky v nulovou hodnotou

V pokladnici SNM - Múzea Betliar začal v sobotu 28.11.2020 predaj zberateľskej suvenírovej eurobankovky v nulovou hodnotou. Bankovka je vytlačená na pravom bankovom papieri v tlačiarni vo Francúzsku s nákladom 10 000 ks. Veľký záujem prejavili zberatelia zo všetkých kútov Slovenska i zo zahraničia.

Viac informácií získate na stránkach vydavateľa Euro Souvenir Slovensko

Dátum vloženia: 28. 11. 2020 13:48