Výstava Milan Kostur, Betliar - obrazy

Umenie v čitárni

Pozvánka na výstavu Milan Kostúr - Betliar - obrazy, umenie v čitárni v Košiciach

Kultúrne organizácie KSK - Centrum kultúry Košického kraja, Verejná knižnica Jána Bocatia a Gemerské osvetové stredisko vás pozývajú na výstavu Umenie v čitárni Milan Kostur, Betliar - obrazy, ktorá je zriadená Čitárni verejnej knižnice J. Bocatia, Hviezdoslavova 5 v Košiciach v dňoch 4.5. - 14.8.2022.

plagat_vystava_obrazov_Milan_Kostur_betliar.jpg

Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 350,13 kB
Dátum vloženia: 12. 5. 2022 22:39
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 5. 2022 23:24