Spoločná brigáda seniorov v malom parku v Betliari

brigáda

Spoločná brigáda členov družobných organizácií ZO Jednoty dôchodcov Slovenska vo Svite a ZO JDS v Betliari

V piatok 12.11.2021 sa uskutočnila v obci Betliar spoločná brigáda členov družobných organizácií ZO Jednoty dôchodcov Slovenska (JDS) vo Svite a členov ZO JDS v Betliari. Brigádu inicioval výbor ZO JDS v Svite na čele s jeho predsedom Jozefom Dluhým. Za krásneho jesenného počasia členovia oboch organizácií spoločne brigádovali  pri hrabaní lístia v malom parku pri Obecnom úrade v Betliari. Nakoľko pri obci vypomáhajú len tri aktivačné pracovníčky na projekte cez úrad práce, táto pomoc bola veľmi vítaná. Urobil sa hodný kus roboty, za čo patrí veľká vďaka seniorom zo Svitu i z Betliara. Tešíme sa veľmi dobrej spolupráci oboch organizácií a dúfame, že budú príkladom aj pre mladšie ročníky.

Dátum vloženia: 27. 11. 2021 23:23
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 11. 2021 22:15