Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. 

Spoločná brigáda seniorov v malom parku v Betliari

brigáda

Spoločná brigáda členov družobných organizácií ZO Jednoty dôchodcov Slovenska vo Svite a ZO JDS v Betliari

V piatok 12.11.2021 sa uskutočnila v obci Betliar spoločná brigáda členov družobných organizácií ZO Jednoty dôchodcov Slovenska (JDS) vo Svite a členov ZO JDS v Betliari. Brigádu inicioval výbor ZO JDS v Svite na čele s jeho predsedom Jozefom Dluhým. Za krásneho jesenného počasia členovia oboch organizácií spoločne brigádovali  pri hrabaní lístia v malom parku pri Obecnom úrade v Betliari. Nakoľko pri obci vypomáhajú len tri aktivačné pracovníčky na projekte cez úrad práce, táto pomoc bola veľmi vítaná. Urobil sa hodný kus roboty, za čo patrí veľká vďaka seniorom zo Svitu i z Betliara. Tešíme sa veľmi dobrej spolupráci oboch organizácií a dúfame, že budú príkladom aj pre mladšie ročníky.

Dátum vloženia: 27. 11. 2021 23:23
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 11. 2021 22:15
Autor: Ľubo Zatroch

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 58
TÝŽDEŇ: 472
CELKOM: 459671

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

COVID INFO

 

Covid 19

Tlačivá pre občanov na jednom mieste

Tlačivá pre občanov na jednom mieste