Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstva

Pozvánka na zasadnutie OZ

Dňa 25.11.2022 sa v kultúrnom dome v Betliari uskutočnilo ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Betliari

Na ustanovujúcom zasadnutí obecného zastupiteľstva v Betliari doterajší starosta Ing. Ľubomír Zatroch odovzdal funkciu novozvolenej starostke obce Betliar Ing. Helene Kúkelovej. Novozvolenej starostke a poslancom obecného zastupiteľstva gratulujeme a prajeme veľa tvorivej energie v novom volebnom období 2022 - 2026!

Fotogaléria z ustanovujúceho zasadnutia OZ

Dátum vloženia: 26. 11. 2022 11:00
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 11. 2022 11:36

Prihlásenie k odberu správ