Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. 

Polícia upozorňuje seniorov

OR PZ v Rožňave upozorňuje seniorov na podvodné správanie neznámych osôb.

 

Dňa 07. 12. 2017 o 16.20 h.  bolo oznámené  na linku 158, že  doposiaľ neznámy páchateľ mužského pohlavia,  zatelefonoval poškodenej dôchodkyni z Rožňavy a vydával sa za jej príbuzného z Bratislavy a uviedol, že sa nachádza v Rožňave a do 16.30 h. súrne potrebuje finančnú hotovosť na realizovanie svojho projektu, lebo v opačnom prípade príde o peniaze, ktoré už v projekte má. Takto presvedčil  poškodenú, aby hotovosť vo výške 5500,- €, ktorú mala doma,  mu odovzdala pri vchode  bytového domu. Napokon pred vchod prišiel iný neznámy muž, ktorý jej podal telefón, v ktorom muž, vydávajúci sa za jej príbuzného povedal, aby peniaze odovzdala jeho známemu, že on čaká  pri banke. Následne poškodená peniaze odovzdala mužovi, ktorý z  miesta odišiel na neznáme miesto.

Viac sa dozviete v priložených dokumentoch:

Upozornenie seniorov

Seniori - leták

Seniori - plagát

Prílohy

Policia_upozornuje_seniorov.pdf

Policia_upozornuje_seniorov.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 174,78 kB

príloha č. 2_nové Seniori 2017_leták.pdf

príloha č. 2_nové Seniori 2017_leták.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 1,15 MB

príloha č. 3_nové Seniori 2017_plagát.pdf

príloha č. 3_nové Seniori 2017_plagát.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 892,01 kB
Dátum vloženia: 16. 2. 2018 19:33
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 2. 2018 19:41
Autor:

Aktuálne

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 130
TÝŽDEŇ: 1612
CELKOM: 497700

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2022

COVID INFO

 

Covid 19

Tlačivá pre občanov na jednom mieste

Tlačivá pre občanov na jednom mieste