Letné podujatia SNM - Múzea Betliar

leto v kaštieli

Program letných podujatí SNM - Múzea Betliar
Koncert "Z rozprávky do rozprávky"

SNM - Múzeum Betliar vás pozýva na koncert komorného orchestra mládeže Efko pod názvom "Z rozprávky do rozprávky", ktorý sa uskutoční v sobotu 31.07.2021 o 17:00 hod. Orchester sa prvýkrát predstavil v Betliari ešte v roku 2019. Ako uvádza aj názov, koncert je určený pre malých aj veľkých poslucháčov, milovníkov hudby. V parku kaštieľa sa na chvíľu prenesieme do tých čias, keď sme s obľubou čakali na známe zvučky alebo ústredné melódie našich obľúbených rozprávok. Okrem iných zaznejú melódie z rozprávok Bob a Bobek, Mach a Šebestová, Pocahontas, Madagaskar, Aladdin, Zvonár u Matky Božej v Paríži a mnohé iné.

Vstupné dobrovoľné.

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert koná v kultúrnom dome Betliar.

SNM - Múzeum Betliar Vás pozýva na večerné prehliadky kaštieľa každú júlovú a augustovú sobotu, na tému „Emanuel 200“, na ktorých sa dozviete viac o živote železného grófa Emanuela Andrássyho I., ktorého 200. výročie narodenia si tohto roku pripomíname.

Tlačová správa

TS-Vecerne_prehliadky-2021.pdf