Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

Letné podujatia SNM - Múzea Betliar

leto v kaštieli

Program letných podujatí SNM - Múzea Betliar
Koncert "Z rozprávky do rozprávky"

SNM - Múzeum Betliar vás pozýva na koncert komorného orchestra mládeže Efko pod názvom "Z rozprávky do rozprávky", ktorý sa uskutoční v sobotu 31.07.2021 o 17:00 hod. Orchester sa prvýkrát predstavil v Betliari ešte v roku 2019. Ako uvádza aj názov, koncert je určený pre malých aj veľkých poslucháčov, milovníkov hudby. V parku kaštieľa sa na chvíľu prenesieme do tých čias, keď sme s obľubou čakali na známe zvučky alebo ústredné melódie našich obľúbených rozprávok. Okrem iných zaznejú melódie z rozprávok Bob a Bobek, Mach a Šebestová, Pocahontas, Madagaskar, Aladdin, Zvonár u Matky Božej v Paríži a mnohé iné.

Vstupné dobrovoľné.

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert koná v kultúrnom dome Betliar.


SNM - Múzeum Betliar Vás pozýva na večerné prehliadky kaštieľa každú júlovú a augustovú sobotu, na tému „Emanuel 200“, na ktorých sa dozviete viac o živote železného grófa Emanuela Andrássyho I., ktorého 200. výročie narodenia si tohto roku pripomíname. 

Tlačová správa

Prílohy

TS-Vecerne_prehliadky-2021.pdf

TS-Vecerne_prehliadky-2021.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 50,92 kB
Dátum vloženia: 27. 7. 2021 16:25
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 7. 2021 22:29
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 38
TÝŽDEŇ: 275
CELKOM: 425065

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19