Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

• Oznamujeme obyvateľom, že 17. kolo scríningového testovania v Betliari sa bude vykonávať na odberovom mieste v kultúrnom dome v Betliari v sobotu  15.5.2021 v čase od 8:00 - 15:00 hod. Prestávka na oddych a dezinfekciu vnútorných priestorov bude v čase 12:00 - 12:30 hod. Posledné odbery sa budú vykonávať pol hodiny pred prestávkou resp. ukončením, teda o 11:30 a 14:30 hod.
  • Oznamujeme občanom, že od 3.5. do 13.6.2021 prebieha v našej obci asistované sčítanie obyvateľov. Ten, kto sa nemohol sčítať sám ani s pomocou blízkej osoby, môže navštíviť kontaktné miesto v zasadačke Obecného úradu v Betliari a to každý pracovný deň v čase od 13:00 do 15:00 hod. Kto sa nemôže dostaviť na kontaktné miesto, môže telefonicky požiadať o mobilného asistenta a dohodnúť si termín stretnutia, ktorí ho navštívi a sčíta. Asistent sa preukazuje oprávnením.
  • Riaditeľstvo Materskej školy v Betliari oznamuje rodičom, že zápis detí na predprimárne vzdelávanie do Materskej školy v Betliari, Kaštieľna 247, Betliar na školský rok 2021/2022, sa uskutoční v termíne  od 10. mája 2021 do 31. mája 2021. Do MŠ sa prijímajú deti na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti od lekára pre deti a dorast, ktorého súčasťou je aj údaj o povinnom očkovaní. Formulár žiadosti je možné si vyzdvihnúť v MŠ v pracovných dňoch. Kompletne vyplnenú žiadosť, s podpismi oboch rodičov dieťaťa, doručte osobne,alebo poštou na adresu: MATERSKÁ ŠKOLA, KAŠTIEĽNA 247, 049 21 BETLIAR. Rozhodnutie bude zákonným zástupcom doručené.

výkup papiera

Vykup_papiera_Betliar_7.5.2020.pdf