Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

  • Oznamujeme obyvateľom, že 17. kolo scríningového testovania v Betliari sa bude vykonávať na odberovom mieste v kultúrnom dome v Betliari v sobotu  15.5.2021 v čase od 8:00 - 15:00 hod. Prestávka na oddych a dezinfekciu vnútorných priestorov bude v čase 12:00 - 12:30 hod. Posledné odbery sa budú vykonávať pol hodiny pred prestávkou resp. ukončením, teda o 11:30 a 14:30 hod.  
  • Oznamujeme občanom, že od 3.5. do 13.6.2021 prebieha v našej obci asistované sčítanie obyvateľov. Ten, kto sa nemohol sčítať sám ani s pomocou blízkej osoby, môže navštíviť kontaktné miesto v zasadačke Obecného úradu v Betliari a to každý pracovný deň v čase od 13:00 do 15:00 hod. Kto sa nemôže dostaviť na kontaktné miesto, môže telefonicky požiadať o mobilného asistenta a dohodnúť si termín stretnutia, ktorí ho navštívi a sčíta. Asistent sa preukazuje oprávnením.
  • Riaditeľstvo Materskej školy v Betliari oznamuje rodičom, že zápis detí na predprimárne vzdelávanie do Materskej školy v Betliari, Kaštieľna 247, Betliar na školský rok 2021/2022, sa uskutoční v termíne  od 10. mája 2021 do 31. mája 2021. Do MŠ sa prijímajú deti na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti od lekára pre deti a dorast, ktorého súčasťou je aj údaj o povinnom očkovaní. Formulár žiadosti je možné si vyzdvihnúť v MŠ v pracovných dňoch. Kompletne vyplnenú žiadosť, s podpismi oboch rodičov dieťaťa, doručte osobne,alebo poštou na adresu: MATERSKÁ ŠKOLA, KAŠTIEĽNA 247, 049 21 BETLIAR. Rozhodnutie bude zákonným zástupcom doručené.

 

Prílohy

výkup papiera

Vykup_papiera_Betliar_7.5.2020.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 491,14 kB
Dátum vloženia: 10. 5. 2021 9:00
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 5. 2021 11:24
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 120
TÝŽDEŇ: 986
CELKOM: 407337

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19