Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. 

Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu.

  • Pozývame občanov na pietny akt ovenčenia pamätníka padlých v I. a II. svetovej vojne na miestnom cintoríne z príležitosti dňa Víťazstva nad fašizmom, ktorý sa uskutoční v piatok 6.5.2022 o 17:00 hod.
  • Obec Betliar, Materská škola Betliar a Kino úsvit Betliar o. z. pripravili k sviatku mám na Deň matiek v nedeľu 8.5.2022 o 15:00 hod. v kultúrnom dome krásne popoludnie s nasledovným programom: o 15:00 Vystúpenie detí z Materskej školy, o 15:30 Občerstvenie a odovzdanie darčekov a o 16:00 hod. Filmové predstavenie pre malých i veľkých - rodinný film Vlk a lev. Deti, vezmite mamku, babku do kina! Príďte osláviť ich sviatok!
  • Oznamujeme občanom, že zberný dvor odpadov za domom smútku je otvorený od 15.03.2022. Drobný stavebný odpad sa preberá len od občanov - nepodnikateľov a to v malom množstve a uskladňuje sa vo veľkoobjemovom kontajneri.
  • Nový harmonogram zberu KO na rok 2022.
  • Aktuálne informormácie o nebezpečných kozmetických výrobkoch sú dostupné v systéme RAPEX.

 

Prílohy

program_kina_usvit_2022-05.jpg

program_kina_usvit_2022-05.jpg
Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 237,64 kB

harmonogram_zberu_betliar_2022.pdf

harmonogram_zberu_betliar_2022.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 802,82 kB
Dátum vloženia: 4. 5. 2022 22:30
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 5. 2022 23:20
Autor:

Aktuálne

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom e-mailov

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 2
DNES: 98
TÝŽDEŇ: 298
CELKOM: 484545

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2022

COVID INFO

 

Covid 19

Tlačivá pre občanov na jednom mieste

Tlačivá pre občanov na jednom mieste