Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu.

• Ambulancia obvodnej lekárky MUDr. Rodovej v Gemerskej Polome oznamuje svojim klientom, že z dôvodu čerpania dovolenky bude ambulancia v dňoch 15.8. - 26.8.2022 mimo prevádzky. Lekárku bude zastupovať MUDr. Kušnierová v ambulancii v Slavošovciach.
  • ŠETRIME S PITNOU VODOU. Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s., odštepný závod Rožňava vzhľadom na pokles výdatnosti vodných zdrojov z dôvodu pretrvávajúceho sucha upozorňuje a vyzýva obyvateľov  obce, aby neplytvali s pitnou vodou najmä pri napúšťaní a dopĺňaní bazénov, polievaní trávnikov a záhrad, umývaní vozidiel a pod.
  • Oznamujeme občanom, že na zbernom dvore odpadov sa drobný stavebný odpad sa preberá len od občanov - nepodnikateľov a to v malom množstve. Uskladňuje sa vo veľkoobjemovom kontajneri.
  • Nový harmonogram zberu KO na rok 2022.
  • Aktuálne informormácie o nebezpečných kozmetických výrobkoch sú dostupné v systéme RAPEX.

harmonogram_zberu_betliar_2022.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 802,82 kB
Dátum vloženia: 11. 8. 2022 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 8. 2022 8:26