Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

  • Oznamujeme občanom, ktorí potrebujú vyviezť odpad zo zelene zo svojich záhrad, že odvoz plnej vlečky podlieha poplatku vo výške 10.- € za jednu fúru. Požiadavku na odvoz obecným traktorom je potrebné vopred nahlásiť na obecný úrad. Faktúru za odvoz vystavuje Obecný podnik služieb Betliar s.r.o. "registrovaný sociálny podnik". Vývoz sa uskutočňuje raz týždenne, v piatok.
  • Lesy Slovenskej republiky š.p. OZ Rožňava vyzývajú vlastníkov lesných pozemkov v k.ú. Betliar, ktorí ešte nepožiadali o navrátenie užívacích práv k lesným pozemkom na uplatnenie postupu podľa § 22 ods. 3 písm. a) alebo c) zákona č. 229/1991 Zb. o úprave vlastníckych vzťahov k pôde na konanie smerujúce k ukončeniu nájomného vzťahu výpoveďou alebo dohodou.  Podrobnosti sú uverejnené na webovom sídle obce Betliar v sekcii úradná tabuľa.

Prílohy

výkup papiera

Vykup_papiera_Betliar_7.5.2020.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 491,14 kB

harmonogram_zberu_betliar_2021.pdf

harmonogram_zberu_betliar_2021.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 234,6 kB

Elektroodpad + NO_letak.pdf

Elektroodpad + NO_letak.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 565,56 kB
Dátum vloženia: 30. 7. 2021 10:00
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 8. 2021 22:37
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 40
TÝŽDEŇ: 277
CELKOM: 425067

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19