Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

• Oznamujeme občanom, ktorí potrebujú vyviezť odpad zo zelene zo svojich záhrad, že odvoz plnej vlečky podlieha poplatku vo výške 10.- € za jednu fúru. Požiadavku na odvoz obecným traktorom je potrebné vopred nahlásiť na obecný úrad. Faktúru za odvoz vystavuje Obecný podnik služieb Betliar s.r.o. "registrovaný sociálny podnik". Vývoz sa uskutočňuje raz týždenne, v piatok.
  • Lesy Slovenskej republiky š.p. OZ Rožňava vyzývajú vlastníkov lesných pozemkov v k.ú. Betliar, ktorí ešte nepožiadali o navrátenie užívacích práv k lesným pozemkom na uplatnenie postupu podľa § 22 ods. 3 písm. a) alebo c) zákona č. 229/1991 Zb. o úprave vlastníckych vzťahov k pôde na konanie smerujúce k ukončeniu nájomného vzťahu výpoveďou alebo dohodou.  Podrobnosti sú uverejnené na webovom sídle obce Betliar v sekcii úradná tabuľa.

výkup papiera

Vykup_papiera_Betliar_7.5.2020.pdf