Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu.

• Pozývame občanov na pietny akt ovenčenia pamätníka padlých v I. a II. svetovej vojne na miestnom cintoríne z príležitosti dňa Víťazstva nad fašizmom, ktorý sa uskutoční v piatok 6.5.2022 o 17:00 hod.
  • Obec Betliar, Materská škola Betliar a Kino úsvit Betliar o. z. pripravili k sviatku mám na Deň matiek v nedeľu 8.5.2022 o 15:00 hod. v kultúrnom dome krásne popoludnie s nasledovným programom: o 15:00 Vystúpenie detí z Materskej školy, o 15:30 Občerstvenie a odovzdanie darčekov a o 16:00 hod. Filmové predstavenie pre malých i veľkých - rodinný film Vlk a lev. Deti, vezmite mamku, babku do kina! Príďte osláviť ich sviatok!
  • Oznamujeme občanom, že zberný dvor odpadov za domom smútku je otvorený od 15.03.2022. Drobný stavebný odpad sa preberá len od občanov - nepodnikateľov a to v malom množstve a uskladňuje sa vo veľkoobjemovom kontajneri.
  • Nový harmonogram zberu KO na rok 2022.
  • Aktuálne informormácie o nebezpečných kozmetických výrobkoch sú dostupné v systéme RAPEX.

program_kina_usvit_2022-05.jpg

Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 237,64 kB

harmonogram_zberu_betliar_2022.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 802,82 kB