Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

  • OZNAM PRE ČLENOV UPPS BETLIAR: Vážení členovia UPPS Betliar. Z dôvodu platných preventívnych protiepidemiologických opatrení, ktoré prijala Vláda SR a ÚVZ na zamedzenie šírenia infekčného ochorenia COVID-19 a na ochranu verejného zdravia Vám oznamujeme, že  Valné zhromaždenie, ktoré sa malo konať v mesiaci február 2021 sa v plánovanom termíne neuskutoční.
  • Oznamujeme obyvateľom obce, že 6. kolo testovania na prítomnosť ochorenia COVID-19 v mobilnom odberovom mieste na antigénové testy  COVID–19 v kultúrnom dome v Betliari sa plánuje  uskutočniť v sobotu 27.02.2021 v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod.

 

Prílohy

nebezpecne_kozmeticke_vyrobky_2020-12.pdf

nebezpecne_kozmeticke_vyrobky_2020-12.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 312,39 kB

oznam_pre_cirkevne_zbory.pdf

oznam_pre_cirkevne_zbory.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 315,13 kB

sluzby_bozie_v_mediach.pdf

sluzby_bozie_v_mediach.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 69,06 kB
Dátum vloženia: 18. 2. 2021 13:20
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 2. 2021 22:43
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 37
TÝŽDEŇ: 1201
CELKOM: 390653

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19