Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

• OZNAM PRE ČLENOV UPPS BETLIAR: Vážení členovia UPPS Betliar. Z dôvodu platných preventívnych protiepidemiologických opatrení, ktoré prijala Vláda SR a ÚVZ na zamedzenie šírenia infekčného ochorenia COVID-19 a na ochranu verejného zdravia Vám oznamujeme, že  Valné zhromaždenie, ktoré sa malo konať v mesiaci február 2021 sa v plánovanom termíne neuskutoční.
  • Oznamujeme obyvateľom obce, že 6. kolo testovania na prítomnosť ochorenia COVID-19 v mobilnom odberovom mieste na antigénové testy  COVID–19 v kultúrnom dome v Betliari sa plánuje  uskutočniť v sobotu 27.02.2021 v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod.

nebezpecne_kozmeticke_vyrobky_2020-12.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 312,39 kB