Hlásenia miestneho rozhlasu

rozhlas

Aktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

• Rozhlasová relácia k aktuálnej pandemickej situácii - Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Rožňave.
  • Oznamujeme občanom, ktorí potrebujú vyviezť odpad zo zelene zo svojich záhrad, že odvoz plnej vlečky podlieha poplatku vo výške 10.- € za jednu fúru. Požiadavku na odvoz obecným traktorom je potrebné vopred nahlásiť na obecný úrad. Faktúru za odvoz vystavuje Obecný podnik služieb Betliar s.r.o. "registrovaný sociálny podnik". Vývoz sa uskutočňuje raz týždenne, v piatok.

Rozhlas_oktober_2021_RUVZ_RV.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 301,8 kB