Dotazníkový prieskum k tvorbe nového Programu rozvoja obce Betliar

prieskum

Dotazníkový prieskum k novému strategickému rozvojovému dokumentu - Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce (PHRSR) Betliar na roky 2021-2026

Milí spoluobčania,
Obec Betliar pripravuje na roky 2021-2026 nový strategický rozvojový dokument - Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce (PHRSR). Dokument stanovuje víziu rozvoja obce a rozvojové aktivity, ktorých naplnením sa dosiahne splnenie strategickej vízie. PHRSR je dôležitým a nevyhnutným podkladom pre získavanie rôznych dotácií z EÚ. Tento dotazníkový prieskum slúži na to, aby sumarizoval Vaše požiadavky pri ďalšom rozvoji obce Betliar. Je pre nás nesmierne dôležité zistiť Vaše názory na súčasnú situáciu v našej obci a jej budúce smerovanie. Výsledky tohto prieskumu budú slúžiť výhradne na spracovanie programového dokumentu PHRSR a Vaše odpovede budú vyhodnotené. Dotazník je anonymný.

Ďakujeme Vám za Váš čas a spoluprácu :).

Link na dotazníkový prieskum nájdete nižšie....

Dotazníkový prieskum

Pôvodný program rozvoja obce Betliar 2015 - 2020