Obec Betliar
Betliar oficiálne stránky obce

Vážení návštevníci, vítam Vás na oficiálnej internetovej stránke našej obce. Našim cieľom je, aby ste mali čo najviac informácií o obci Betliar, ktorá patrí medzi strediská cestovného ruchu medzinárodného významu. Dovoľte mi, aby som Vás úvodom v stručnosti poinformoval o našej obci.

Donáška liekov až do domu

schneider

Ambulancia lekárky MUDr. Rodovej ponúka možnosť donášky liekov pre pacientov až do domácnosti

Onznamujeme občanom, že ambulancia lekárky MUDr. Rodovej ponúka možnosť donášky liekov pre pacientov až do domácnosti cez lekáreň SCHNEIDER Rožňava, J. Kráľa 12.

Postup objednania:

1. telefonicky alebo e-mailom: roznava@schneider-lekaren.sk

alebo

2. Sociálna sestra obce, resp. obcou poverený pracovník navštívi seniora, vypýta si zoznam a počet balení potrebných liekov /pravidelná preskripcia/ prípadne aj voľnopredajného sortimentu /vitamíny, spreje do nosa, kozmetika... atď./. Zoznam sa spisuje do tabuľky, ktorá obsahuje
:meno priezvisko, rodné číslo, názov lieku a počet balení a telefonický kontakt na pacienta. Tento súbor sa následne odosiela zmluvnému lekárovi a súčasne aj do lekárne na email: roznava@schneiderlekaren.sk, tel.kontakt na lekáreň: 0902954931.

Následne pracovníčky lekárne pripravujú balíky s liekmi na jednotlivé mená, ktoré v ten prípadne nasledovný deň pracovník lekárne roznáša priamo pacientovi /Pri preberaní je nutné sa Preukázať dokladom totožnosti/. Lieky si pri prevzatí  musia zaplatiť podľa priloženého
dokladu /bločku/.

Donášku liekov priamo do domácnosti realizujeme tým istým spôsobom.

leták lekáreň Schneider

Tešíme sa na spoluprácu,

kolektív lekárne  Schneider, Janka Kráľa 12, 04801, Rožňava

Prílohy

letak_schneider_donaska.pdf

letak_schneider_donaska.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 171,92 kB
Dátum vloženia: 20. 11. 2020 10:37
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 11. 2020 10:50
Autor:

Aktuálne

Anketa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 148
TÝŽDEŇ: 568
CELKOM: 373139

Partneri obce

NaturPack - partner obceNebezpečné kozmetické výrobky na trhuOpatrenia - vírus COVID-19

Virtuálny cintorín

mapa cintorína

Reklama

Ubytovanie Slovenský kras

Mobilná aplikácia

logo

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Kalendár zvozu odpadu 2020

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

COVID INFO

 

Covid 19