Donáška liekov až do domu

schneider

Ambulancia lekárky MUDr. Rodovej ponúka možnosť donášky liekov pre pacientov až do domácnosti

Onznamujeme občanom, že ambulancia lekárky MUDr. Rodovej ponúka možnosť donášky liekov pre pacientov až do domácnosti cez lekáreň SCHNEIDER Rožňava, J. Kráľa 12.

Postup objednania:

1. telefonicky alebo e-mailom: roznava@schneider-lekaren.sk

alebo

2. Sociálna sestra obce, resp. obcou poverený pracovník navštívi seniora, vypýta si zoznam a počet balení potrebných liekov /pravidelná preskripcia/ prípadne aj voľnopredajného sortimentu /vitamíny, spreje do nosa, kozmetika... atď./. Zoznam sa spisuje do tabuľky, ktorá obsahuje
:meno priezvisko, rodné číslo, názov lieku a počet balení a telefonický kontakt na pacienta. Tento súbor sa následne odosiela zmluvnému lekárovi a súčasne aj do lekárne na email: roznava@schneiderlekaren.sk, tel.kontakt na lekáreň: 0902954931.

Následne pracovníčky lekárne pripravujú balíky s liekmi na jednotlivé mená, ktoré v ten prípadne nasledovný deň pracovník lekárne roznáša priamo pacientovi /Pri preberaní je nutné sa Preukázať dokladom totožnosti/. Lieky si pri prevzatí  musia zaplatiť podľa priloženého
dokladu /bločku/.

Donášku liekov priamo do domácnosti realizujeme tým istým spôsobom.

leták lekáreň Schneider

Tešíme sa na spoluprácu,