Náhodný výber z galérie

Google play

App store

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

CELKOM: 195573

Slávnostné ukončenie školského roka 2013/2014

Typ: ostatné
Zo slávnostného ukončenia školského roka 2013/2014 v MŠ a ZŠ Betliar dňa 26.6.2014

Slávnostné ukončenie školského roka 2013/20142014 slavnostné ukončenie

26. júna 2014 sa v priestoroch kultúrneho domu v Betliari uskutočnilo slávnostné ukončenie školského roka 2013/2014 v Materskej škole a v Základnej škole v Betliari. Zišli sa tu všetci učitelia a žiaci, aby pred vytúženým odchodom na prázdniny na chvíľu zastali a zhodnotili výsledky svojej celoročnej práce. Slávnostnú akciu zahájila riaditeľka Základnej školy v Betliari Mgr. Ľudmila Farkašovská. Nasledoval slávnostný príhovor zástupcu starostu obce Ing. Ľubomíra Zatrocha, v ktorom vyjadril pedagogickým pracovníkom úctu a vďaku za vynaloženú prácu, ktorá je náročná, pohlcuje celého človeka, berie veľa energie, ale aj pozitívne ňou nabíja, pozná prehry aj víťazstvá, hnevá aj teší ... Osobitne poďakoval pani Emilii Kučmášovej, ktorá po rokoch svedomitej práce v školstve odchádza na zaslúžený odpočinok.

O tom, že v našich školách skutočne všetko žije, sme sa mohli presvedčiť pestrým programom tohto stretnutia v ktorom nechýbala básnička či pesnička. Riaditeľka Základnej školy Betliar Mgr. Ľudmila Farkašovská pochválila svojich žiakov za rôzne úspechy, ktoré dosiahli počas školského roka. Záver stretnutia patril rozlúčke s materskou a základnou školou s poblahoželaním a odovzdaním pekných spomienkových knižiek a osobným poďakovaním a odovzdaním kytiek pedagogickým i nepedagogickým pracovníkom oboch škôl.

So Základnou školou v Betliari sa rozlúčil Jaroslav Ďurák, s Materskou školou v Betliari sa rozlúčili: Matej Kaňúr, Tamara Schwarzová, Sofia Koóšová, Sophia Hricková, Vanesa Adamová, Diana Lehocká a Gabriel Szántó. Prajeme im veľa úspechov v ďalšom stupni vzdelávania.

Posledné pomyselné zvonenie je už teda za nami, tak si spoločne poprajme pekné leto plné nezabudnuteľných zážitkov a oddychu.

Text: Ing. Ľubomír Zatroch
Foto: Mgr. Andrea Podolinská