Náhodný výber z galérie

Google play

App store

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Virtuálny cintorín Betliar

Typ: ostatné
Podnikateľ Pavol Halanda, Michal nad Žitavou 279, IČO: 40 351 467 v mesiaci október 2014 zaktualizoval digitálnu mapu cintorína v Betliari

VIRTUÁLNY CINTORÍN BETLIARhttp://www.cemeterysk.sk/mape/index.php?o=518&hm=0&s=0&r=0&c=0Spoločnosť 3w Slovakia s.r.o. vyhotovila v mesiaci august 2009 digitálnu mapu cintorína v Betliari. Na základe podkladovej databázy vypracovanej Obecným úradom v Betliari v roku 2014 boli v mesiaci október 2014 firmou Pavol Halanda aktualizované údaje digitálneho archivačného systému s grafickým zobrazením hrobových miest v systéme Orfeus v rámci virtuálneho cintorína Betliar.
Na internetovom serveri sú umiestnené vybrané dáta a tieto sú prístupné všetkým používateľom internetu. Údaje sa vyhľadávajú buď pomocou navigačnej mapky, kde sa najprv vyberie sektor v cintoríne a potom sa na mape cintorína klikne na zvolené hrobové miesto alebo sa hľadané údaje vyfiltrujú podľa mena pochovaného z tabuľky Zoznam hrobových miest na cintoríne. Koncové údaje obsahujú detail hrobového miesta s fotografiou hrobu a zoznamom zosnulých. Po doplnení databázy budú na mape cintorína farebne označené hrobové miesta s uhradenou a neuhradenou nájomnou zmluvou.

Online Cintorín Betliar je zaradený do oficiálneho portálu obecných cintorínov. S portálom pracuje verejná správa online, údaje sú preto priebežne aktualizované. V súčasnosti databáza zahŕňa 550 cintorínov, 402 074 zosnulých a 242 034 hrobov.

Online mapa cintorína Betliar ...TU...

Gif 1 Virtuálný cintorín Betliar
Cintorín Cintorín