Náhodný výber z galérie

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Hlásenia miestneho rozhlasu

hlaseniaAktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

• SNM - Múzeum Betliar Vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie výstavy Mária Terézia - Kráľovná a jej doba v zbierkach Andrássyovcov 23.11.2017 o 17,00 hod. v kaštieli Betliar.
    V máji tohto roku uplynulo 300 rokov od narodenia jednej z najvýznamnejších osobností našich dejín – kráľovnej Márie Terézie. SNM - Múzeum Betliar je jediným múzeom na Slovensku, ktoré pripravilo výstavu o panovníčke a jej dobe.

• Oznamujeme občanom, že v časti obce bude dňa 28.11.2017 prerušená distribúcia elektriny.

• Vyzývame občanov, aby na stanovište kontajnerov na veľkoobjemový odpad za miestnym cintorínom nevyvážali odpadový kartón zo škatúľ a obalov a odpadový papier nakoľko tento bude zbieraný v osobitnom termíne.

• Upozorňujeme občanov, aby nevyvážali za miestny cintorín konáre z orezávania ovocných stromov a iných drevín, nakoľko platí zákaz skládkovania odpadu zo zelene. Pri likvidácii drevného odpadu obec spolupracuje s podnikateľom, ktorý prevádzkuje drvič konárov. Na požiadanie Vám vieme obecným traktorom odviezť drevný odpad zo záhrad na zhodnotenie.

• Okresný úrad Rožňava, pozemkový a lesný odbor upozorňuje všetkých vlastníkov poľnohospodárskej pôdy, aby zabezpečili základnú starostlivosť o poľnohospodársku pôdu vrátane predchádzania výskytu a šíreniu burín na neobrábaných pozemkoch nakoľko v roku 2017 budú vykonávané kontroly starostlivosti o pozemky a pôdu.

Vytvorené: 16. 5. 2016
Posledná aktualizácia: 22. 11. 2017 23:55