Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Anketa

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
1221
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 59
TÝŽDEŇ: 605
CELKOM: 107809

Navigácia

Obsah

Hlásenia miestneho rozhlasu

Typ: ostatné
hlaseniaAktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

 

  • Oznamujeme občanom, že dňa 11. septembra 2017 t. j. v pondelok sa bude v našej obci firma Brantner Gemer vykonávať zber elektroodpadu. Odpady môžete doviezť do zberného miesta pri obecnom úrade vopred, v prípade potreby zvozu objemného odpadu, požiadavku nahláste vopred na obecný úrad.

 

  • Vyzývame občanov, aby na stanovište kontajnerov na veľkoobjemový odpad za miestnym cintorínom nevyvážali odpadový kartón zo škatúľ a obalov a odpadový papier nakoľko tento bude zbieraný v osobitnom termíne.

 

  • Vážení občania, pozývame Vás na podujatie pod názvom Rozlúčka s letom, ktoré sa uskutoční v sobotu 9. septembra 2017 v športovom areáli TJ Tatran Betliar so začiatkom o 16,00 hod. Pripravené budú rôzne súťaže, občerstvenie a hudba.

 

  • Obecné zastupiteľstvo v Betliari organizuje v piatok 15. septembra 2017 turistické podujatie pre rekreačných turistov a rodiny s deťmi na Turniansky hrad a do Zádielskej tiesňavy. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na Obecnom úrade v Betliari najneskôr do utorka 12.9.2017 do 9,00 hod. Poplatok na jedného účastníka je 2.- €.

 

  • Srdečne Vás pozývame na súťaž vo varení bryndzových halušiek, ktorá sa uskutoční dňa 22.09.2017 (piatok) o 14.00 hod. na námestí v Rožňave:

- súťažiť budú 3 členné družstvá vybrané starostami obcí

- variť sa bude z 3 kíl zemiakov

- priestor pre súťažiace družstvo (stánok) s napojením na elektrický prúd bude zabezpečený na námestí v Rožňave

- každé družstvo si zabezpečí vlastný servis na varenie (paráky, hrnce, elektrické kotle, misky na praženie slaninky....)

- súťažiace družstvo si môže doniesť servírovaciu misku na ochutnávku pre porotu

O náladu počas súťaže sa postarajú folklórne súbory, moderátor a vystúpenie horehronskej muziky "Pecníkovci".

     Svoju účasť potvrďte do 8.9.2017 na Obecnom úrade v Betliari. S pozdravom organizačný tím.

 

  • TJ Tatran Betliar oznamuje priaznivcom športu, že v nedeľu 10. septembra 2017 so začiatkom o 15,30 hod. sa na tunajšom ihrisku odohrá majstrovský futbalový zápas 6. ligy, na ktorom domáce mužstvo privíta súpera FK SOKOL Bohúňovo. Príďte povzbudiť našich hráčov do miestneho športového areálu.

 

  • Upozorňujeme občanov, aby nevyvážali za miestny cintorín konáre z orezávania ovocných stromov a iných drevín, nakoľko platí zákaz skládkovania odpadu zo zelene. Pri likvidácii drevného odpadu obec spolupracuje s podnikateľom, ktorý prevádzkuje drvič konárov. Na požiadanie Vám vieme obecným traktorom odviezť drevný odpad zo záhrad na zhodnotenie.

 

  • Okresný úrad Rožňava, pozemkový a lesný odbor upozorňuje všetkých vlastníkov poľnohospodárskej pôdy, aby zabezpečili základnú starostlivosť o poľnohospodársku pôdu vrátane predchádzania výskytu a šíreniu burín na neobrábaných pozemkoch nakoľko v roku 2017 budú vykonávané kontroly starostlivosti o pozemky a pôdu.

Vytvorené: 16. 5. 2016
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2017 16:54
Autor: