Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Anketa

Odkiaľ čerpáte informácie o dianí v obci?

Celkom hlasov:
1141
Hlasovanie začalo:
11. 6. 2015
Hlasovanie končí:
neobmedzené

Už ste hlasoval(a).

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 110
TÝŽDEŇ: 110
CELKOM: 94326

Navigácia

Obsah

Hlásenia miestneho rozhlasu

Typ: ostatné
hlaseniaAktuálne hlásenia miestneho rozhlasu

 

  • TJ Tatran Betliar a Obec Betliar usporiadajú dňa 15.7.2017 t.j. v sobotu so začiatkom o 10,00 hod. V. ročník futbalového turnaja Memoriál Mariána Šlosára v športovom areáli v Betliari za účasti nasledovných mužstiev: TJ Tatran Betliar, FK Polom Gemerská Poloma, Nová MFK Rožňava, FK Baník Drnava, starí páni Betliar a starí páni Dobšiná. Na podujatí bude vyžrebovaná tombola. Organizátori pozývajú na turnaj všetkých futbalových priaznivcov.

 

  • SNM – Múzeum Betliar Vás pozýva 15.7.2017 o 14:00 hod. na podujatie PIKNIK PRI KAŠTIELI BETLIAR v štýle 1890 s nasledovným programom: predstavenie pre deti Divadla Theátrium, cigánska hudba Classic Gipsy Music, fotografovanie s historickým automobilom Jánosa Mártona zo seriálu 1890, pochúťky a gastronomické špeciality z regiónu. Počas celého dňa budú prebiehať klasické prehliadky kaštieľa a od 16:00 seriálové prehliadky. Návštevníci, ktorí prídu oblečení podľa módy z roku 1890, majú vstup na prehliadku zdarma.

 

  • Obec Rejdová Vás srdečne pozýva na 20. ročník Hviezdicového výstupu na Stolicu, ktorí sa uskutoční v sobotu 15.7.2017. Zraz účastníkov je o 8,00 hod. na námestí obce. Štartovné je 1.- €, v cene štartovného je odznak, guláš alebo kapustnica. Po ukončení výstupu Vás Obec Rejdová pozýva na ľudovú veselicu do Hostinca pod Stolicou, kde Vám bude do tanca hrať hudobná skupina STIMUL.

 

  • Oznamujeme občanom obce Betliar, že v dňoch 22. až 24. septembra 2017 výbor ZO JDS v Betliari organizuje autobusový zájazd po "Vínnej ceste" južnou Moravou. Navštívime krásne historické miesta ako sú Lednice - Valtice priepasť Macocha - Slavkov u Brna - Brno - Znojmo - Mikulov. Záujemcovia mladí, stredná veková kategória, seniori sa môžu prihlásiť u pracovníčok tunajšieho obecného úradu do 21. júla 2017. Prosíme záujemcov o dodržanie termínu prihlásenia z dôvodu rezervácie ubytovania. Bližšie informácie podajú pracovníčky OÚ alebo predseda ZO JDS p. Ondrej Ďurán. Pozývame Vás a tešíme sa zo spoločného zážitku spoznávania krás južnej Moravy.

 

  • Štatistický úrad Slovenskej republiky oznamuje, že od 1. júla do 31. augusta 2017 sa uskutoční jednorazové zisťovanie o používaní palív v domácnostiach. Do prieskumu je zaradených 270 obcí, medzi nimi aj naša obec.V tomto období vybrané domácnosti navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa služobným preukazom. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Prosíme občanov o umožnenie tohto prieskumu.

 

  • Upozorňujeme občanov, aby nevyvážali za miestny cintorín konáre z orezávania ovocných stromov a iných drevín, nakoľko platí zákaz skládkovania odpadu zo zelene. Pri likvidácii drevného odpadu obec spolupracuje s podnikateľom, ktorý prevádzkuje drvič konárov. Na požiadanie Vám vieme obecným traktorom odviezť drevný odpad zo záhrad na zhodnotenie.

 

  • Okresný úrad Rožňava, pozemkový a lesný odbor upozorňuje všetkých vlastníkov poľnohospodárskej pôdy, aby zabezpečili základnú starostlivosť o poľnohospodársku pôdu vrátane predchádzania výskytu a šíreniu burín na neobrábaných pozemkoch nakoľko v roku 2017 budú vykonávané kontroly starostlivosti o pozemky a pôdu.

Vytvorené: 16. 5. 2016
Posledná aktualizácia: 12. 7. 2017 23:22
Autor: